Poznaj nasze skanery 3D:

Dzięki mobilności naszych skanerów 3D potrafimy skanować obiekty, których nie można przetransportować. Z powodzeniem świadczymy usługi w takich dziedzinach jak: archeologia, muzealnictwo, konstrukcje, projektowanie przestrzenne, przygotowanie produkcji, medycyna, ergonomia, wizualizacje multimedialne, inżynieria odwrotna i wiele innych. Skanujemy nie tylko geometrię brył, ale również tekstury, a uzyskane wyniki pomiarów mogą być wykorzystywane w przemyśle oraz w każdej dziedzinie, gdzie zastosowanie znajduje szeroko pojęta grafika komputerowa.

Ręczny skaner 3D o dużej dokładności i doskonałym odwzorowaniu tekstury. Szybki skaner 3D doskonały do multimediów.

ARTEC EVA Skaner 3D

 • Wydruki w pełnej gamie kolorów

  Skanuje obiekty szybko z odwzorowaniem żywych kolorów, co pozwala na niemal nieograniczone zastosowania.

 • Dużej wielkości

  Doskonale nadają się do skanowania obiektów typu cały człowiek, samochód.

 • Wysoka rozdzielczość

  Rozdzielczość 3D do 0.5 mm

 • Dokładność

  Skaner Artec Eva 3D jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują otrzymać szybki, dokładny pomiar o doskonałej teksturze.

Zobacz, jak przebiega proces skanowania z wykorzystaniem skanera ARTEC EVA Skaner 3D

Artec Spider to nowy skaner 3D zaprojektowany specjalnie dla użytkowników CAD. Idealny skaner do inżynierii odwrotnej, projektowania produktu, kontroli jakości i produkcji masowej. Wraz z oprogramowaniem Artec Studio stanowi zaawansowane narzędzie dla projektantów, inżynierów i wynalazców z każdej gałęzi przemysłu.

Artec Spider 3D

 • Idealny skaner 3D do modelowania CAD

  Artec Spider to pierwszy ręczny skaner 3D do aplikacji CAD. Skanuje z dokładnością do 30 mikronów i rozdzielczością do 100 mikronów. To oznacza, że ten skaner 3d jest najbardziej efektywny podczas digitalizacji obiektów o małej wielkości ze skomplikowanymi szczegółami, ostrymi krawędziami i cienkimi żebrami.

 • Skaner 3D do kontroli jakości

  Dzięki zastosowaniu skanera 3D Artec Spider masz gwarancję utrzymania odpowiedniej jakości produktów w Twojej firmie. Niesamowita precyzja, wysoka rozdzielczość i dokładność skanera sprawia, że to idealne narzędzie pomiarowe pozwala spełnić wymagania dotyczące jakości i wyeliminować błędy produkcyjne.

 • Świetny do grafiki komputerowej

  Artec Spider wprowadza nowy, nieosiągalny wcześniej poziom detali skanowanych obiektów przy pomocy skanerów ręcznych. Teraz masz możliwość tworzenia niesamowitych scen grafiki komputerowej bogatych w skomplikowane szczegóły dzięki digitalizacji małych obiektów oraz wykorzystaniu znakomitego poziomu kolorów. Artec Spider potrafi uchwycić informacje o kolorze w 24 bitach na pixel (bpp) z rozdzielczością 1.3 megapiksela (Mpx). Te szczegółowe modele z naniesioną teksturą mogą być wykorzystane w wielu sektorach przemysłu, m.in.: w grafice komputerowej oraz animacji.

Zobacz, jak przebiega proces skanowania z wykorzystaniem skanera Artec Spider

System Cubify Sens 3D Scanner  ma najbardziej wszechstronny zakres skanowania w swojej klasie z automatyczna optymalizacją ustawień dla obiektów dużych i małych. Dodatkowo automatycznie rozpoznaje obiekty i wydobywa precyzyjnie cele z najbardziej ruchliwych środowisk, dzięki czemu skanujemy obiekt który chemy.

Sense™ 3D scanner

 • Duże lub małe, skanuj to wszystko

  Sense ma najbardziej uniwersalny zakres skanowania w swojej klasie z automatyczną optymalizacją ustawień dla obiektów małych i dużych .

 • Edycja z łatwością

  Skaner Sense 3D jest dokładny, szybki i łatwy w użyciu.

 • Zero-in on what matters

  Automatyczne rozpoznawanie obiektów wydobywa precyzyjnie cele z najbardziej ruchliwych środowisk, skanuj tylko obiekt który chcesz.

 • Mash-up swój świat

  Pełna integracja skanere Sense 3D i Cubify Sculpt daje twórczą swobodę łączenia skanów z innymi ulubionymi wzorami

 • Życie w podróży

  Mobilność urządzenia daje Ci możliwość spontanicznego skanowania gdziekolwiek jesteś.

 • Fizyczne na cyfrowy i odwrotnie

  W pełni zintegrowany Cubify.com z modułem drukarki 3D pozwala przesyłać skany bezpośrednio do druku 3D, w domu lub przez chmury

Zobacz, jak przebiega proces skanowania z wykorzystaniem skanera Sense™ 3D scanner